اگرمن به جای مقنی بودم

هادی مقنی یکی از وبلاگنویس های ما بود (http://moqanni.blogfa.com/یه بنده خدا) که هفته پیش به رحمت خدا رفت

به قول نویسنده ،توحید مهدوی دهه سوم عمر خود را می گذرانم .تمام زندگی ذهنم مشغول تلاش برای آینده بود.بدون موفقیت و پیش روی زندگی را دوست ندارم تا یه مدت می ایستم به فکرو ناراحتی فرو می رم که عقب مانده ام و هیچ نیستم عمر م را به باد دادم در کل اگر واقع بینانه نگاه کنیم یه چند سالی عقب هستم ولی تلاش در حد توان داشته ام  با اینکه شکرگزارم ولی قانع نیستم در حال سرزنشم این همه عمر کردم و هیچ ...همیشه دوست دارم در حال یادگیری باشم و تکاپو ...وقتی می دوم انرژی بیشتری می گیرم نشتن خستم می کنه شاید انتظار م بیشتر از توانم است .دیگه خنده و شوخی  را دوست ندارم خنده به سختی برام رقم می خورد احساس بزرگی میکنم منی که بچه بودم بزرگ بودم چه برسه به حالا...(البته آدم منفی نیستم فقط دوست دارم پیشروی داشته باشم )

مقنی تا دیروز تلاش میکرد تازه میخواست برداشت کنه در چند ساعتی که ایشان را دیدم از حرفاش معلوم بود خیلی زحمت کشیده اگه مقنی می دونست عمرش تا این حد هست  ...آیا حرص و جوش می خورد .

مرگ مقنی تلنگری بود برای من .هر چند همیشه سرقبر میرم تا مرگم از یادم نرود .مقنی با وجود اینکه سنی نداشت از خود نام نیک به جا گذاشت.موقع نوشتن صبر اومد شاید من هم به زودی رفع زحمت کنم .

سوال : حال اگر من به جای مقنی بودم ...

/ 25 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آذین

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ........ فکری به حال خویش کن این روزگار نیست.

عادل

روحش شاد و يادش گرامي

سیامک

سلام سلام سلام توجه توجه توجه یه پست اختصاصی برای پسرا [شیطونک][شیطونک] ورود دخترا اکیدا ممنوع ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! فقط پسرا بیان [قلب][قلب] زود بیاین ببینین تا دخترا بو نبردن حذفش کنم [نیشخند][نیشخند] [زبان][تشویش][تشویش]

سولماز

سلام متاسفم یه بنده خدا یکبار دیدم برای همیشه -خوبی را تحصین می کردی یه بنده خدا کاروانی که راه انداختی فصه ی با هم بودن را برایشان خواندی راهایشان کردی و رفتی . لگویشرکتت را چه کردی رنگ سیاهی را با سفید خوب اجین کرده بودی . نام سفیدی به جا گذاشتی یه بنده خدا خوب بودی برایت خوب وبلاگی راه انداختن امیدوارم یکروز بعد من هم کسی باشد از من به خوبی یاد کند نبودنت را به جامعه مطبوعات - دوستان و همکارانت تسلیت میگویم

فرشید سلیمانی

سلام سولماز خانوم اين آدرس سايته جديدمه يه سر بزن راستي وبلاگه شما رو هم لينك كردم خوشحال ميشم اين وبلاگمم لينك كني. ممنون

فروغی

سوالی است که جوابش در گردوغبار تندرحوادث روزگار گم شده است

اوجاقی نیارق

سلام و خدا قوت خدمت همه هم شهریهای خوبم و همه دوستان تسلیت عرض می کنم. خدابیامرزدش. انشا ا... در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

م.ع.س

در کوی نیکنامان ما را گذر ندادند گرتو نمی پسندی تغییر ده قضارا ( شعری که در صفحه اول وبلاگ مرحوم هادی مقنی به چشم میخورد)

مهدوی

هل من ناصرینصرنی؟ آیا کسی هست که دست مسلمانی را بگیرد؟