آشنایی اجمالی با غفور قلی زاده نیارق

وی با وجود مشغله های زیاد علاقه خاصی هم به هنر نقاشی دارد، در واقع استاد مسلم نقاشی هستند طوری که با الهام گرفته از طبیعت بکر و سحر انگیز سلطان ساوالان  با قلم اعجاز گرش مناظری خلق می نماید که سخن گفتن از صنعتی که در هنر خود بکار می برد مجالی دیگر می طلبدو از مجال این مقال خارج است.شرکت در چندین نمایشگاه و ارایه آثار و انتشار مجموعه ای از آثارش و....گوشه ای از فعالیت های این هنرمند در این حوزه است.

موقعیت سیاسی ـ اجتماعی کشور باعث شد تا وی با عشق به نوعدوستی و عدالت طلبی فعالانه در دفاع از حقوق مردم به عرصه سیاست قدم بگذارد.تا آنجا که بنا بر درخواست جمعی از آذربایجانی های مقیم مرکز و ساکنین جنوب تهران (بر اساس توانایی هایی که از وی سراغ داشتند) با شعار عدالت طلبی و مبارزه با تبعیض و تلاش در اجرای کامل قانون اساسی، در انتخابات دوره هفتم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران ـ ری ـ شمیرانات  و اسلام شهر حضور یافت.

غفور قلی راده نیارق از همین سالها بر نوشتن مقالات سیاسی و اجتماعی و انتشار آن در روزنامه های سراسری و نشریات محلی استان(اردبیل)اهتمام ورزید و چون خود برخاسته از طبقه محروم جامعه است مقالاتش نیز غالبا انعکاس دهنده حرف دل همین قشر می باشد و آثارش در مدت کوتاهی توانسته از وی یک چهره مردمی ترسیم نماید.

قلی زاده چند سال  پیش بنا بر درخواست جمعی از ساکنین خزانه تهران در انتخابات شورایاری شرکت نموده و با کسب آرا به عنوان یکی از اعضای شورایاری انتخاب شد.توانایی های قلی زاده در این مسوولیت خطیر و ظریف سبب شد تا سمت دبیری شورا به وی واگذار شود.او هر چند میل چندانی به رسانه ای شدن عملکرد خود و همکاران ندارد با این حال به جهت اطلاع رسانی گوشه ای از فعالیت های شورایاری خزانه در بعضی شماره های نشریه هفتگی همشهری محله ۱۶(ضمیمه روزنامه همشهری)منعکس می شود.

غفور قلی زاده علاوه بر فعالیت های یاد شده ،عضو جامعه اسلامی فرهنگیان ،مسوول جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی منطقه ۱۶ تهران و ...می باشد.

مسوولیت های متعدد ،تحصیلات عالی ،آشنایی نزدیک با چهره های شناخته شده کشور و از همه مهمتر تحقیقات و مطالعات مستمر درباره مسایل سیاسی ،اجتماعی و ...باعث شده تا نگرشهای نوینی در افکار قلی زاده بوجود آید و مسلما چنین شخصیتی که دارای کوله باری پر از تجربیات است در پیشرفت کشور عزیزمان و بویژه زادگاه خود "سلطان ساوالان "نقش قابل توجهی خواهد داشت.

/ 42 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک فرهنگی

رای فرهنگیان اردبیل غفور قلیزاده نیارق

h دوست

با سلام از كار فرهنگي شما لذت بردم از شما به خاطر معرفي آقاي قليزاده تشكر ميكنم براي شما و آقاي قليزاده آرزوي موفقيت ميكنم ياشاشين نمين شهرستاني

یک نیارقی

در صورت شرکت قطعی آقای قلیزاده در انتخابات مجلس نهم قاطبه مردم نیارق و حومه به ایشان تک رای خواهند داد. واز شما خانم محترم به خاطر درج بیوگرافی آقای قلیزاده سپاسگزارم.

از عنبران

به جهت نظرات عالی آقای قلیزاده و دیدگاههای ایشان اهالی عنبران نمین به صورت یکپارجه به ایشان رای خواهند داد.

پاکزاد از تهران

بنده اصالتا اهل عنبران هستم ودر صورت شرکت ایشان در انتخابات به ایشان رای خواهیم داد.

یک نیارقی

زمزمه هایی مبنی برشرکت آقای غفور قلیزاده در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شنیده میشود در صورت شرکت جدی ایشان مردم منطقه نمین وحومه با ایشان رای بالایی خواهند داد.

یک شهروند

آقای قلیزاده باتوجه به جو حاکم بر انتخابات اردبیل وذهنیت منفی مردم نسبت به انتخابات و نمایندگان رغبت جدی برای حضور نشان نمی دهد. من از دوستان بسیار نزدیک واز مشاوران ایشان میباشم واز تعصب و احساس مسولیت حضرتعالی نسبت به ایشان تشکر میکنم.

دانلود نرم افزار

سلام. نویسنده تمام مطالب خودتان هستید یا برخی از آنها نقل قول از جای دیگری می باشد؟

ناشناس

به آقای قلیزاده بفرمایید وقتی اردبیل میایند بین مردم نیز حضور پیدا کنند نه اینکه دوروز بیایند آن هم مسئولین را ببینند وبرگردند تهران. با این روش نمیتوانند موفق بشوند واگر واقعا تصمیم به کاندیدا شدن در مجلس را دارند بین مردم حضور داشته باشند.حتما اگر به ایشان دسترسی دارید.به اطلاع شان برسانید.