شهرستان نمین متولی فرهنگی ندارد

عدم کارایی فعالیتهای ارشاد در شهرستان نمین

 تازمانی که امکانات و اعتبارات کافی وجود نداشته باشد تلاش بی وقفه و دلسوزانه این مسئولان در این اداره بی نتیجه است با دست خالی کار پیش نخواهد رفت .دغدغه ی  مردم شهرستان نمین و فعالان فرهنگی ارتقای سطح فرهنگی است .اما در نتیجه بی توجهی مدیران ارشدشهرستانی و استانی ، کمبود اعتبارات تلاش در این زمینه بی نتیجه خواهد ماند در حال حاضر با وجود سرپرستی اداره ارشاد در شهرستان نمین این شهرستان متولی فرهنگی ندارد.نبود مجتمع فرهنگی ، سالن تئاتر و فرهنگسرا باعث بی خانمانی فعالان فرهنگی و انجمن های این شهرستان شده است.

/ 4 نظر / 34 بازدید
آخرین انزوا

بله متاسفانه فرزندان یتیم و بی خانمان هنر شهرستان نمین چند سالی میشود که به دنبال جایی برای اشاعه هنر وفرهنگ سرکوب شده شان میگردند...موافقم با قسمتی از حرفاتو ن ولی نه با همش...این مسولین عزیز دلسوز ناز نازی تا به امروز چه تلاشی برای بهبود وضع کیفی هنر و فرهنگ این شهر کرده اند؟...تنها شخص قابل تایید که فعلا برای من تلاشی در خور در بازی یکطرفه آقایان برای بهبود وضع هنری و فرهنگی این شهر داشته است جناب محمدی ریاست فعلی اداره ارشاد است...به اسطوره پیوستن فرهنگسرای نمین همچون فرهنگ موهم و تخیلی سالیان قبل از تاریخ زمانی که حضور دایناسور ها در نمین حس میشده از دلسوزی همین مسئولین نازک نارنجی وزحمتکش است! نه تنها مسئولین بلکه مردم هم مقصرند...اما به گفته بیهقی مردم دنباله رو سیاستمدارانشان هستند...این مسئولین محترم اگرمیخواستند می توانستند فرهنگ و هنر پوسیده این شهر را از لای کتابهای تاریخی بیرون بکشند و سیمای جدید و نوینی به آن بخشند...نه اینکه به فرهنگ عهد عتیق شان ببالند! جوانان امروز من از این فرهنگ تنها شمه ای آن هم بسیار ضعیف را ادراک کرده اند!!!

رسول

بیز تاپدوخ سیز قالدیز دوغرودان اییر تاپا بیلسز بیزه ده خبر ویرین

پریشان

ازاینکه پیغامهای من وهمچنین شعرم را در قسمت نظر درج فرمودید بسیار متشکرم درضمن دعا میکنم هرچه زودتر مشکل فرهنگی وهنری شهرنمین هرچه زودتر برطرف شود این فقط مشکل شهرشما نیست کلا فرهنگوهنر درهمه جا مظلوم واقع شده است اگر به این قشربهای لازم و واقعی داده شده بود الان این وضعیت بدوفقرفرهنگی بین مردم رواج نداشت.

امیرحسین فکرت

سلام دوست عزیز . خسته نباشید خداقوت . وبلاگ زیبایی دارین به وبلاگ نوای شعروادب نیز قدم رنجه فرمایید . منتظرحضورگرمتان هستم .[گل] www.a-fekrat.blogfa.com