شهرستان نمین

معرفی شهرستان نمین

دانشکده پردیس نمین
ساعت ۱:٤٧ ‎ب.ظ روز ٢٠ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: شهرستان نمین ، دانشکده پردیس نمین

چند روزپیش خبری شنیدیم مبنی بر اینکه دانشکده پردیس شهرستان نمین در حال انحلال می باشد .شدت ناراحتی ام به حدی بود که برا ی قلم کردن آن می ترسیدم حرفی زده باشم یا بی ادبی کرده باشم چند روزی ترجیح دادم سکوت کنم .که به حمدالله نماینده محترم شهرستان سیدکاظم موسوی مدافع حقوق مردم شدند و قول مساعدت گرفتند که این اتفاق نیفتد .

بعد از 15 سال هدیه داده را بخواهند پس بگیرند برای شهرستان نمین و شهروندان نمینی خوشایند نخواهد بود .اینکه دانشکده صنعتی قرار است در نمین ایجاد بشود هیچ ربطی به پردیس ندارد .نام نمین با فرهنگ عجین است و دانشگده هم حق آن می باشد . با این وضع هیچ بعید نیست که چند سالی بعد بیایند و بگویند صنعتی بریم علمی کاربردی آریم . دانشکده ادبیات پردیس شهرستان نمین باید تجهیز شود نه انحلال !!!

خواهشی که از دولت کریمه جمهوری اسلامی داریم ماندگاری دانشکده نمین است .و پیگیری های آقای موسوی هم به تحقق این امر کمک خواهد کرد .

در ضمن آقای موسوی خبر خوش دیگری هم دادند ظاهرا قرار بر این بوده رشته های شبانه روزی دانشکده محقق اردبیلی فقط برادران را واحدگیری کنند صحبت هایی که آقای موسوی با وزیر محترم و رئیس سازمان داشتندقبول کردند خواهران هم واحد گیری کنند.